fbpx
Лайт-прінт Україна– Онлайн-Сервіс Замовлення Поліграфії
|
e-mail: post@liteprint.com.ua
Увага! Осіння знижка на всю продукцію - 5% промокод: Autumn (для зареєстрованих на сайті)

Послуги дизайну

LitePrint - пропонує послуги виготовлення якісного дизайн-проекту для вашої поліграфічної продукції.

Розробка банеру для магазину сувенірів
Рекламний банер для готельного комплексу
Рекламний банер для шале
Банер для магазину
Пресвол
Рекламний банер
Банер на день народження
Банер фотозона 2х2м

 

Умови та ціни за послуги макетування:

УВАГА! Розробка макетів доступна лише для широкоформатного друку.

Коли ви обираєте продукцію то далі в меню з’явиться кнопка “Розробка макету” натиснувши її ви побачите віконця для введення даних розробки макета, туди потрібно внести ваш текст та завантажити інші матеріали (фото чи логотипи якщо потрібно), описати свої побажання в коментарях до замовлення наприклад до кольору чи інших речей.

На скільки чітко і детально буде подана інформація для розробки на стільки більше шансів того що дизайнер попаде в ціль яку ви хочете досягнути.

Терміни виконання будуть відображенні  в меню замовлення макета і автоматично будуть додані до термінів друку, на протязі цього терміну на вашу поштову скриньку надійде зразок макета який вам потрібно узгодити чи внести корективи а також уважно перевірити тексти на граматичні помилки лише після повного затвердження ви оплачуєте замовлення і макет йде в друк.

Компанія Лайт-Прінт не несе відповідальність за граматичні помилки в макетах якщо замовник не помітив їх після узгодження макетів

Нижче описана ціна та терміни виконання розробки макетів (терміни можуть змінитись якщо макет зі сторони клієнта не був вчасно розглянутий) слід враховувати що терміни вказані без урахування вихідних днів.

  1. Розробка макету лише текст: – 200грн
  2. Макет з фотографіями: –  490 грн за 1 день
  3. Придбання зображення на Depositphotos 300грн
  4. Ретуш та стилізація Ваших зображень 450грн + 1 день.

Ціна за розробку макета передбачає:
виготовлення 1-2 варіанти макета з доступними правками – зміна кольору, величини та виду шрифтів, додаванням чи видаленням фотографій на макеті. Слід розуміти що дані ціни вказані за верстку та макетування і не передбачають складних робіт з векторною деталізацією карт, логотипів і т д.