fbpx
Лайт-прінт Україна– Онлайн-Сервіс Замовлення Поліграфії
098-688 45 25; 063-223 76 16; 032 253-73-47
e-mail: post@liteprint.com.ua
Увага! ціна широкоформатного друку на папері "City Light 150" знижена на 20%!!! ціна діє до 30.11.2019

УВАГА! абсолютно усі замовлення доставляємо БЕЗКОШТОВНО ДО ДВЕРЕЙ або на відділення (лише Нова Пошта) Орієнтовний термін доставки 1-2 дні. Перед оформленням замовлення можна обирати адресну доставку (за 1грн) або на відділення

По Києву можлива доставка власним кур’єром у день готовності, по Львову також але лише широкоформатний друк.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ: Відстеження замовлень по ТТН потрібно проводити на слідуючий день після дати відправки а не у день відправки. Уся продукція забирається з виробництва виключно кур’єрською службою компанії “Нова Пошта” інколи кур’єри спізнюються на власний термінал тому замовлення відправляються з запізненням, важливо мати у запасі +1 день до розрахункових термінів доставки компанії “Нова Пошта”. Також якщо доставка відбувається у віддалені населені пункти на які посилки приїжджають не кожен день а у певні дні слід врахувати це і спочатку вияснити у перевізника графік роботи свого місцевого відділення.

Замовлення які лежать на відділенні більше 4 днів автоматично повертаються на виробництво, щоб їх отримати знову замовнику потрібно буде оплатити повернення+доставку.