fbpx
Лайт-прінт Україна– Онлайн-Сервіс Замовлення Поліграфії
|
e-mail: post@liteprint.com.ua
Акція! Розробка дизайну для будь якого виду продукції лише 1грн. (один варіант та після оплати замовлення)

Всю продукцію відправляємо безкоштовно для замовлень від 1000грн і більше. Зверніть увагу що безкоштовна доставка не розповсюджується на замовлення з акційною пропозицією “Розробка макетів за 1грн” та на індивідуальні замовлення які зроблені не через форму сайту а менеджерами.

По Києву можлива доставка власним кур’єром у день готовності, по Львову також але лише широкоформатний друк.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ:

Увага! Відслідкувати/отримати №ТТН можна лише з додатку від компанії “Нова Пошта” але на другий день після дати відправлення яку ви бачите під час замовлення.
Якщо номер отримувача підв’язаний до додатку

Ваш номер декларації з’явиться там автоматично, розсилку номерів ТТН іншими способами не проводимо, якщо додатку у Вас немає просто очікуйте смс від Нової Пошти про прибуття

Доставка по Україні 1-2 дні, якщо доставка відбувається у віддалені населені пункти на які посилки приїжджають не кожен день а у певні дні слід врахувати це і спочатку вияснити у перевізника графік роботи свого місцевого відділення.

Замовлення які лежать на відділенні більше 4 днів автоматично повертаються на виробництво, щоб їх отримати знову замовнику потрібно буде оплатити повернення+доставку.

Самовивіз доступний лише для широкоформатного друку, у Львові та Києві.