fbpx
Лайт-прінт Україна– Онлайн-Сервіс Замовлення Поліграфії
098-688 45 25; 063-223 76 16; 032 253-73-47
e-mail: post@liteprint.com.ua
  1. УВАГА для зареєстрованих клієнтів працює БЕЗКОШТОВНА АДРЕСНА ДОСТАВКА по всій Укараїні (Новою Поштою)
  2. Доставка на відділення БЕЗКОШТОВНА АБСОЛЮТНО ДЛЯ УСІХ,  доставка розповсюджується абсолютно на всю продукцію без обмежень по об’єму замовлень.
  3. По Києву можлива доставка кур’єром у день готовності замовлення. (За умови що розмір банера  буде не більшим ніж 2,5м. з однієї із сторін) і по вартості не менше 350грн  УВАГА! Доставки немає: по таких районах: Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Бортничі, ЖК Чайка, Пуща-Водиця, Биківня, Вишневе, Бровари та приватний сектор.
  4. Ваше замовлення відправляється “інкогніто” без вказування компанії відправника, логотипів чи маркувань друкарні, це зручно для посередників.

     

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ: уся продукція забирається з виробництва виключно кур’єрською службою компанії “Нова Пошта” у зв’язку з частим спізненням кур’єрів на власний термінал замовлення часто відправляється з запізненням, тому важливо мати у запасі +1 день до розрахункових термінів доставки компанії “Нова Пошта”. Також якщо доставка відбувається у віддалені населені пункти на які посилки приїжджають не кожен день а у певні дні слід врахувати це і спочатку вияснити у перевізника графік роботи свого місцевого відділення.