fbpx
Лайт-прінт Україна– Онлайн-Сервіс Замовлення Поліграфії
|
e-mail: post@liteprint.com.ua
Доставка на замовлення від 1000грн БЕЗКОШТОВНА! (на відділення НП)
Приклад як взнати ціну друку на плівці за кілька кліків:
Введіть свій розмір, ширину та висоту (в мм)
Оберіть категорію та розширення друку
Обрати додаткові роботи (якщо потрібно)
Завантажте свій макет або оберіть "розробку макета"
Подайте своє завдання для дизайнера
Введіть дані для доставки і перейдіть до методів оплати
Самостійно визначити вартість
Без дзвінків та очікування на вартість замовлення
Отримайте безкоштовну доставку за адресою або на відділення
Безкоштовна адресна доставка доступна лише зареєстрованим на сайті клієнтам

Друк на самоклеючій плівці

Розробка та друк на самоклеючій плівці

 

За допомогою онлайн-сервісу Lite Print можна замовити друк на самоклеючій плівці з смартфона чи ПК. Всі процеси абсолютно автоматизовані і зробити замовлення можна за кілька кліків в будь-який час.

Більше не потрібно тратити власний час на дзвінки та спілкування з менеджером щоб дізнатись ціни і узгодити всі деталі, тепер це можна зробити швидко і самостійно.

Зверніть увагу, що кожен клієнт Lite Print отримує безкоштовну доставку по Україні.

Щоб замовити друк на плівці потрібно:

 • Натиснути кнопку “САМОСТІЙНО ВИЗНАЧИТИ ВАРТІСТЬ”
 • Ввести розміри;
 • Визначитись із параметрами та датою виготовлення;
 • Завантажити свій макет або натиснути кнопку “Замовити розробку макету”;
 • Заповнити дані для безкоштовної доставки;
 • Оплатити замовлення.

Також, Lite Print надає послугу розробки макета. Для цього потрібно обрати відповідну категорію, вказати коментарі з побажаннями та добавити матеріали необхідні для розробки. Цей процес також абсолютно автоматизований.

Поради що до друку на плівці

Технологічно друк на плівці може бути: – з якістю 720 dpi або 1080 для вуличного використання, а також для інтер’єру – 1440 dpi. Вибір технології залежить від того, де плівка буде розміщуватись і з якої відстані буде розглядатись.

У випадку, якщо потрібно надрукувати зображення для розміщення на транспорті чи великий плакат переплачувати за деталізацію зображення не потрібно, адже з відстані в 1-2м зображення якістю 1080 чи 720 dpi виглядає чітким і зрозумілим.

Якщо ж реклама буде демонструватись «впритул», слід зробити вибір на користь інтер’єрного друку. Зображення в офісах, вітринах магазинів, торгових центрів, плівка нанесена на скляні перегородки – для всіх цих зображень важлива деталізація та чіткість деталей. Забезпечити її може друк якістю 1440 dpi.

Види плівок

 • Біла, прозора (матова або глянцева). Цей вид плівки найпопулярніший та універсальний. Вона має хороше зчеплення клеєвого шару, гнучку фактуру і може наноситись фактично на будь яку поверхню: дерево, скло, метал, пластик. Такі плівки використовують при оформленні магазинів, виставок і на автотранспорті.
 • Перфорована плівка. Використовується для декорування вітрин магазинів і скла автомобілів. Вона легко наноситься і не перекриває огляд з вікна.

Зручність

Завдяки онлайн-сервісу Lite Print замовити друк плівки та іншої поліграфічної продукції легко як ніколи. Це можна зробити прямо із смартфона. Під час оформлення замовлення – калькулятор відразу підрахує точну вартість та відобразить кінцеву ціну.

Якщо у вашому населеному пункті відсутня друкарня, більше немає потреби їхати в найближче місто в її пошуках. Lite Print здійснює безкоштовну доставку по всій Україні.

Оплатити замовлення можна:

 • Приват 24
 • Готівкою в терміналах самообслуговування;
 • Будь-якою банківською карткою;
 • Безготівкова оплата.

Вас може зацікавити: виготовлення банерів, друк на папері, друк на ПВХ.